| andreeaadr12 a întrebat:

Heii TPU, am o problema graa! Fata mea se umple de cosuri crying((, pana acum o luna nu am avut nimic, de l doua cosuri (de la care inca am semne ) In fine nu sunt exagerat de multe doar pe frunte si nas in jur de 20 -25 dar mai e putin pana incepe scoala si vreau sa ma duc exact asa cum eram fara niciun cos. Vreau sa scap natural happy ca am incercat o groaza tratamente si nu au avut efect reu sa scap si de semnele lasate daca stiti ceva bun.

Multumesc si va rog ajutati-ma. Dau fundoi happy

Răspuns Câştigător
| catinque a răspuns:

Îţi recomand să te speli cât mai des pe faţă, cu apă şi săpun, dar şi cu ceai de muşeţel(fă nişte ceai, înmoaie o batistă în el, dă-şi pe faţă şi stai vreo 5 minute aşa). Încearcă o săptămână, iar dacă nu merge du-te la un dermatolog, îţi va da o cremă specială.

1 răspuns:
| CrDe a răspuns:

Zineryt. am auzit ca este o crema buna pentru cosuri.
sau sexlaughing