| dragutzu258 a întrebat:

HEII TPU! Am si eu o intrebare! Daca plac o fata si ea ma place pe mine dar are deja iubit si spune ca nu se poate desparti de el desi ma place mai mult pe mine ce pot sa fac ca s-o cuceresc? DAU FUNDA :-!!

9 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Daca sti ca are prieten, de ce te bagi?!
De la "a place" pe cineva pana la o relatie seriosa, e cale lunga.
Asta pentru cei care stiu cu adevarat ce e aia o relatie.

| positivity a răspuns:

Omule, știi tu 100% sigur că ea te place mai mult pe tine? Dacă ți-a spus clar că nu se desparte de el, de ce tot insiști?
Îi strici relație pentru ce? Pentru că așa vrei tu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru positivity):

Te-ai astepta la ceva din partea celorlalti? daca are 13 ani, il doare mai mult atentia pe care o sa aiba cand o sa aiba "iubita" iti dai seama ca la varsta aaia se prostesc mai toti nu e ceva real

| Lucaci a răspuns:

Ce telenovelă...:-!

| maria999 a răspuns:

Ofera-i si tu afectiune si asteapta pana cand se v-a despartii de iubitul ei. EU zic sa nu te bagi si crede-ma ca e mult mai bine daca vei fi acolo sa o consolezi cand v-a avea nevoie de tine dupa despartire.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

La varsta ta (13 ani) fetele abia invata ce e aia iubire! E un cuvant mare pentru voi si stai linistit ca o sa fi si tu pe lista ei daca chiar te place! Tu si alti findca ea acum e la faza in care descopera baietii si nu o sa se opreasa la el sau la tine.Mai bine mergi tu frumos la tatal sau la mama ta si spune-le si lor ca iti place de o fata.Or iti explice cate ceva ce o sa iti prinda bine!

| bbu2eugen a răspuns:

Vezi ce faci

Nu te baga peste altcineva deoarece va veni o zi cand si altcineva se va baga peste tine. Laso pe ea sa aleaga fara sa faci tu vreun pas.

| adaghddbshdshdbsbcdbsdj a răspuns:

Pai, vorbeste amical cu ea, fii amuzant, dar ai grija s-ar putea sa ti-o ieiwinking! Succes :*!