| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU, am si eu o întrebare mai personală... Am aproape 13 ani si o am de 12... (sper ca v.ați dat seama)
Si prietenii mei o au mai mare si au aceeași vârstă ca mine... Ar trebui sa îmi fac griji? straight face :'(

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce sa-ti faci griji, penisul creste odata cu tine si in plus, o sa creasca exact cat trebuie in funcie de mostenirea ta genetica (pe linia tatalui).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prietenii tai o au mai mare... loool, stati in cerc si va masurati put. zulicile? Folositi rigla de la geometrie?

| peperonies a răspuns:

De unde stii ca prietenii tai o au mai mare?