| Any1998 a întrebat:

Heii TPU, baiatul care il plac e cu 7 ani mai mare decat mine, eu am 17 ani iar el face 24 saptamana asta. Este prea mare pntru mine? Desi nu arata... ce credeti? Multumesc :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar conteaza asa de mult varsta? Eu nu cred ca e o diferenta prea mare de ani.Parerea mea.

| Any1998 explică (pentru anonim_4396):

Da sti nu e vorba doar de asta, eu simt ca il vreau, dar el la varsta asta el ar putea sa se insoare, in timp ce eu nu am nici macar 18 ani. Am planuri mari cu mine...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Any1998):

E alegerea ta.Nimeni nu te poate obliga sa accepti sau sa renunti la ceva.

| Any1998 explică (pentru anonim_4396):

O intrebare. Cati ani ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Any1998):

Si eu sunt curios ce varsta are laughing.

| Any1998 explică (pentru anonim_4396):

Prea curios tu asa laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Any1998):

Defat, contrariul. eram curios cati 17 ani are si ea pentru ca numai la varsta voastra vi se pare ca diferenta e mica. 7 ani e diferenta mare intre ani. vai ales la varsta voastra e diferenta mare de mentalitate. tu abia esti in liceu si el poate a terminat o facultate si deja munceste pentru casa lui. mereu altceva va fi 20 27, 27 34 si tot asa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intelept mai esti!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Any1998):

Suntem apropiate de varsta.

| Any1998 explică (pentru anonim_4396):

Cam cat de apropiate? Haide spune happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Any1998):

Mai am un pic si fac 18 ani.De ce te intereseaza asa de mult varsta mea? Daca nu te superi ca intreb.

| Any1998 explică (pentru anonim_4396):

De curioasa. Si eu mai am cateva luni si fac 18. Multi inainte :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Any1998):

Mersi.La fel si tie.

24 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La aceasta diferenta de varsta nu prea merge de cele mai multe ori pentru ca la varsta asta are alte asteptari de la tine si in general nu aveti multe in comun, deoarece aveti alte interese.

| Any1998 explică (pentru Adry05):

Da ..si el ma place, chiar nu as fi vrut sa plac un baiat asa mare.dar daca asa s-a intamplat...

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Este mult mai matur decat tine, nici nu-mi dau seama despre ce ati putea discuta. Relatia voastra nu poate avea in comun decat sexul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. iti arde de sex? daca nu, inseamna ca e prea mare de tine. la varsta lui nu se multumeste cu tinutul de mana sau sa stea dupa fundul tau cu anii

| Any1998 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu cred ca moare daca mai asteapta un an 2 totusi...

| Any1998 explică (pentru anonim_4396):

Sti tu...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Any1998):

"Sti tu..." nu, vorbesc sa ma aflu in treaba. am 21 de ani deci eu il stiu mai bine pe el decat crezi tu ca il stii fatuca. desigur ca mai sunt prosti care stau dupa prietene lor. cica asa iti arata "dragostea". ma intreb, tu cum compensezi? el renunta la sex dar tu la ce? nimic.

ps. nu zic ca trebuie sa faceti sex din prima noapte. dupa ma mai faci si funstangiu si chiar m-ar supara ca nu sunt asa ceva laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Any1998):

Ps. sa iti punem la incercare maturitatea, ce zici. poate sta 2 ani dupa tine, dar te-ar supara gandul ca se mastu%rbeaza?

| Any1998 explică (pentru anonim_4396):

laughing Nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Any1998):

Neata. laughing ma mir, trebuie sa se faca statui pentru tine. aici e mentalitatea " sa stea dupa 2 ani, sa nu aibe nesimtirea sa se uite dupa alte fete (cand esti pe strada ) si sa nu se gandeasca macar sa faca ceva singur laughing. de parca ala la 24 de ani e asexual ca una de 16.

totusi, varsta e mare, mai ales intre mentalitate. ala trebuie sa isi caute ceva de insurat acum nu copila (pe langa el ). alegerea ta dar te legi la cap degeaba, doar ca sa te plangi dupa ca ori vrea sex si pleaca, ori altceva nu merge intre voi. mult noroc, o sa ai nevoie

| Romb3r a răspuns:

Nu.Nu e bine.El o sa vrea...stii tu, iar tu esti minora.Va apela la alte femei daca nu accepti sa-i satisfaci placerile.