| Mariamary999 a întrebat:

Heii TPU, Baiatul pe care il plac m-a sarutat, iar eu l-am plesnit deoarece inca sunt indragostita de fostul. Crede-ti ca am procedat gresit? :*

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Buna Mary! Nu, nu ai procedat deloc bine...in momentul acesta acel baiat probabil ca este de parere ca tu nu il placi absolut deloc si ca trebuie sa te lase in pace pentru totdeauna si sa nu mai fie pe langa tine intrucat tu pur si simplu nu il placi.
Daca tii la el atunci trebuie sa-i explici cat de curand posibil de ce ai facut acel "gest" ca nu cumva sa te considere o prefacuta sau ceva de genul.
Bun, esti indragostita de fostul...el mai este indragostit de tine? Treci peste! In sinea ta speri ca o sa-l mai vezi pe acela care ti-a frant inima dar gresesti. Nu o sa se mai intoarca sau daca o s-o faca atunci se va intoarce ca sa te raneasca din nou.
Nu ai procedat tocmai gresit...vezi tu, daca nu vroiai sa te sarute atunci il impingeai putin si el isi dadea seama, palma aceea chiar nu isi avea rostul mai ales ca si tu il placi.
Cere-ti scuze si explica-i de ce ai facut asa ceva. Eu cred ca o sa inteleaga.
Succes!

| Mariamary999 explică (pentru RainmakerX):

Multumesc, ca nu ma critici ca restul :*

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dragoste,eu ma intreb ce naiba e aia pentru uni din voi, il placi pe asta, iubesti pe fostul, sincer esti lipsita de setimente vrajeala cu dragoste

| Mariamary999 explică (pentru RAY):

Il iubesc pe fostul, dar nu mai vreau sa fiu cu el. nu mai suntem impreuna de 7 luni.Si a inceput sa plac alt baiat.Mi se pare ceva normalwinking

| RAY a răspuns (pentru Mariamary999):

Scuzami exagerea stiu senatia aia, eu iubesc o fata ea in Italia dar plac si o fata in Romania nu pot explica cum naiba, alege ce vrea inima ta

| mentholinks a răspuns:

Dar ce inseamna pentru tine sa placi si sa fii indragostita?

| peperonies a răspuns:

In mare asta e rezumatul de ce barbatii zic ca femeile sunt proaste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai procedat la fel de corect cum ai pus cratima.

| MidnightR a răspuns:

N-am cuvinte. Sper sa nu mai aiba nicio legatura cu tine.

Sper totusi sa fie o intrebare la vrajeala, daca nu, nu mai e nicio speranta pentru tine(si nu ma refer la relatia ta cu el).

| Misfits a răspuns:

Proasta esti fato...

| Mariamary999 explică (pentru Misfits):

De ce sunt proasta bai nene?

| Misfits a răspuns (pentru Mariamary999):

Pai daca-l placi ce i in neregula? Acum ca l-ai plesnit poti sa-ti iei adio de la elwinking

| 151220 a răspuns:

Nu stiu daca este corect sau nu cum ai procedat, depinde foarte mult de circumstantele personale...
nu te poti astepta ca niste straini de pe TPU sa iti dea un raspuns perfect pentru problema ta.

| BxMariia a răspuns:

Buna! Daca il placi, nu trebuia sa il plesnesti... Daca vrei sa mai ai sanse cu el, ar trebui sa i spui de ce ai facut-o
Bafta :*

| JasmineMiranda a răspuns:

Buna intr-un ell anume ai procedat gresit deoarece daca fostul tau iubitu nu mai este indragostit de tine nu mai trebuie sa iti faci sperante de impacare