| SparkleUnicorn a întrebat:

Heii TPU big grin Am 14 ani. Si nu stiu cum sa imi conving parintii sa ma lase sa imi schimb culoarea parului laughing Vre-un sfat? Mersii, Fundita big grin

3 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Nu trebuie sa te grabesti cu vopsitul parului, o sa ai destul timp.
De la 15 ani s-ar putea sa te lase, dar... daca parintii nu vor, nu cred ca ai cum sa ii convingi. Spune-le ca vrei un look nou.

| Fatamuntilor a răspuns:

As zice sa mai astepti putin
Daca nu se poate alege o vopsea care se ia dupa cateva splalari si spune-le parintilor tai asta
Totusi trebuie sa stii ca compunentele din vopsea iti strica firul de par pentru are multe chimicale.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Mai așteaptă puțin.
Sau spune-le ca ai multe prietene care s-au vopsit si vrei si tu.