| Pharpas a întrebat:

Heii TPU, imi puteti spune niste statusuri gen "Si daca zambesc, nu sunt bine".

Răspuns Câştigător
| IoneeLaaaMaa a răspuns:

Daca te iubesc nu inseamna ca te voi astepta pentru totdeauna, sau ca te voi lasa sa faci ce vrei din mine.
Daca zambesc nu inseamna neaparat ca sunt fericita... Daca rad, nu inseamna ca nu plang niciodata...

FUNDA?

| Pharpas explică (pentru IoneeLaaaMaa):

Multumescc

| IoneeLaaaMaa a răspuns (pentru Pharpas):

Cu placere ^_^

4 răspunsuri:
| p5ych0 a răspuns:

Un ranjet nu inseamna fericire.

| Garaz_Loredana_1998 a răspuns:

Capul sus! Așa e la început. Lacrimi, durere, dezamagire, întrebări, gânduri, ură, regrete. Toate într-un singur suflet. Dar totul se va pierde cu timpul, iar tot ce va rămâne sunt amintirile. Atât! Nimic mai mult!