Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2883180intrebari
Kurtmann
Ultimele intrebari
MediaDOT.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
31 Mar
SATI 296.160AFISARI
157.609VIZITE
141.848V. UNICI

Heii TPU! Vreau si eu niste statusuri noi pentru fete.

Funidtza la cele mai frumoase sh multe

Va pup kiss

Pa-Pa

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    a răspuns:

Mai ştii? Îţi plăcea să o vezi râzând.Ea tot cu zâmbetul a rămas, tu tot cu ea în gând.

Sunt Simpla…Dar Prea Complicata, Iubesc Dar Urasc Iubirea…. Ador Soarele Dar Inteleg Ploaia…. Sa Nu-Mi Faci Rau…. Sunt Atat De Inofensiva Incat O Sa-Ti Para Rau…

Ochii mei de nu mai vor să te privească. E vina ta că i`ai făcut să te urască!

Un singur lucru bun am invatat de la tinebatting eyelashes. sa-i dau dracu pe toti daca mie imi e bine!

Am învăţat să am răbdare. Că totu-ţi iese atunci când nimeni nu te crede-n stare!

Poate o altă ea îţi va părea mai minunată. Simplă. Dar totuşi COMPLICATĂ!

Este atât de schimbată! Exact cum ai zis tu că nu o să fie vreodată

Sa incepem cu inceputu`... De azi promit c.o sa sterg trecutu`.

Am avut multe dorinte.Care nu s’au implinit! Am facut multe greseli! Dar pe toate le’am platit.

Every day without you...is like the world without the sun!

Today it's a *** day for you.

Poate ar fi fost altfel daca ar fi stiut s`O iubeasca•

●Tai-o, pleaca, cara-te, dispari, zbori, sterge-o, calc-o, evapora-te, mori, da-ti foc, fa-te scrum.

Am ramas marcata, am ajuns sa cred ca.nu te voi uita niciodata :-happy

Nici tu nu sti ce este. Ura sau iubire'?
    Ca nu-l iubesti pe el, ci iubesti 0 amintire!~ :

O fetiţă cu un zâmbet fals pe buze, un suflet rănit cu o inimă îngheţată din pricina regretelor şi suferinţelor,
    un înger care cu prima ocazie i`au tăiat aripile şi l`au transformat în demon.

O raza de lumina...o urma de durere...un chip de inger suav distrus de-o grea durere

Viaţa mi-a dat o lecţie, tot ea m-a înţepat. Ea a fost singura târfă care m-a făcut să plâng cu-adevărat!

Senzatia e unica`love struck` Doza de risc e mica`love struck` Viciul meu implica doar placere`love struck`Si dependenta psihică

• Lumea se sfarseste. Uita`te in jur. Nu mai exista dragOste. Ci doar bestii in calduri; x •

• 2 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • Buna :X

-Spui ca sunt copilaroasa. Iarta`ma dar copilul asta. Nare timp de o relatie serioasa.
    -Desi tii la ea. Spui ca te`ai suparat. Plin de Dracii. Dar pana la urma tot cu ea te impaci.
    -Paharele sus. Sampania sa curga. Noroc pentru fetele care stiu sa faca fraierii sa planga.
    -Zambeste mereu chiar daca ti-e greu! Chiar daca te doare, zambeste si fi tare!
    -Aminteste`ti cine a fost langa tine`de la inceput` pan la sfarsit; x eu sau ea?!
    -Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.
    -Dejeaba`iti pare rau`.Tu ai aLes sa fie`asaa` deci`Lasa`ma Nu ma mai cauta`!:X[]"
    -Uite-ma inca zambesc desi nu-i zambetul meu.Cati spini in suflet am stiut doar eu si Dumezeu.
    -Si sunt momente ce nu le voi uita.
    -Acum nu mai e cum era. / Acum e PUTERNICA. repet: Stie ce vrea!
    -Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.
    -Poate intr-o alta viata ne vom aminti. Poate intr-o alta viata...vom mai fi iar copii.
    -Amintirea ei inca te doare. Si stiu ca mori de nerabdare. Sa o vezi...dar nu mai apare. Caci ceea ce i-ai facut, doare.
  • a răspuns: