| EllenaStefania a întrebat:

Vreau si eu statusuri sau descrieri pentru poze, va rog!

Răspuns Câştigător
| N0name_7278 a răspuns:

Sunt inofensivă,dar gândul meu e criminal

Sunt prea fericită. . Dar nu o spun.E prea dur pentru alţii

Sunt o fată alintată, de zdrenţe invidiată, mereu copiată şi niciodată egalată

Nu te Schimba urmează-ţi visele nimeni nu te poate oprii...Nu ceda orice ar fi!

Inima este ca marea, pastreaza in adancul ei tot ce a primit.

Ti-as da inima mea, dar a suferit prea mult, ti-as da viata mea dar trebuie sa mearga inainte, ti-as da totul dar e prea tarziu caci s-a terminat

iubeste baiatul care iti zice ca esti frumoasa nu sexy... iubeste baiatul care te suna inapoi atunci cand iai inchis tel in nas iubeste baiatul care te ea de mana si te arata lumi intregi chiar daca nu esti aranjata.si nu vei regreta

Sunt o mica vrajitoare.cine ma saruta moare.un baiat m-a sarutat.7 zile a oftat.:X:X:X

Atunci cand vei vrea sa ma ranesti, adu-ti aminte ca ai facut-o deja

Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi sopti. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta!

Frumusetea este in orice dar nu oricine este in stare sa o vada

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotu

Deseori dragostea nu e un joc,unde zarul chiar nu are nici un rost

" Fiecare cuvant e o speranta in plus cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape iar eu inca visez

Saruta`ma cum ai facut`o prima data!

❤E o poza cu noi ce imi spune ca-mi lipsesti❤❤Te iubesc❤

"Viata e un joc, din care nimeni nu se poate retrage nicicand, ducand cu sine castigul"

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare...

Stau si privesc afara,vantul bate frunzele se duc ca amintiriile cu tine, cand ma gandesc ca nu mai esti cu mine ma doare sufletul, tu esti acum undeva departe

°º•★Madutza★•º° ❤Asta e felul meu. daca nu intelegi tu azi.atunci intelege maine altu`❤●๋❤

"E în zadar sa vorbesti celui care nu vrea sa te asculte."

A part of you has grown in me. And so you see, it's you and me together forever and never apart, maybe in distance, but never in heart

Tocuri inalte, parul lasat pe spate...Delicata,rujata si atent parfumata.Mersul ei de felina pe baieti ii alina. Daca nu esti atent ramaï fara un cent...""

II ignoram pe cei ce ne adora...ii adoram pe cei ce ne ignora.ii ramin pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.

Esti ingerul ce ma pazeste[:X]Esthi soarEle ce ma inCaLzeste[... EjtI luNa care IN fiecaRe NoaPte imi VorbesTe sH steaUa care PT. mINe StraluceSthe[:X][SHOBY

Poate ca stii ce-nseamna durerea poate-ai pierdut pe cineva drag Chiar dac-ai plans zile-ntregi nu poti sa arati ce simti cu-adevarat Te doare, suferi, nimic nu mai e la fel

o.totusi ma intreb

Daca ma mai tii minte, macar

Sau, cum ma tii minte.

Ca si, copilu` ala

Care eram cand te-ai dus?

Sau, ma vezi din Ceruri

Asa cum sunt acum?

Nu stiu.asta-i intrebarea mea!

[♥]Spui ca sunt fitoasa...Te ascult atent! Chiar crezi ca imi pasa?

O femeie-n viata ta E ca focul, nu uita!
si la abput me poti sa pui! °Ma invidiezi? Ai de ce °Ma barfesti? N'ai decat °Regreti ca m'ai cunoscut? M'i se rupe °Indrasneata? Daca tu esti pampalau °Incapatanata? Pana peste masura °Nemultumita? Intotdeauna °te-am insultat? Foarte bine, meritai °Ai zis ce`ai vrut? O sa ascultzi si ce nu vrei °Modesta? In anumite cazuri °Ca sa te multumesc? N`o sa ma schimb °ti-am mai zis ca te iubesc? Am fost sincera °Rea? Cu cine merita °Sincera? Da, oricat de dur ar fi adevarul °Bunul meu simt? Depinde de al tau °Urata? Nici macar la prima ora a diminetii °Geloasa? Da, chiar daca nu'mi dai motive °Indragostita? In fiecare zi de altu` °Copilaroasa? Da, pentru ca asa vreau °Originala? Mereu (spre deosebire de tine care esti doar un xerox) °Devotata? Pentru ca stiu sa'mi mentin prietenii °Copiata? De fiecare data °Tupeista? Pentru ca trebuie` sa fiu mereu peste tine °Vrei sa`mi devii prieten? °Demonstreaza`mi ca meritzi °Indiferenta? Daca nu ma interesezi °Te urasc? mi-ai dat motive °Falsa? Doar cu unii °Parsiva? Datorita unora dintre voi °Un sfat? Nu asculta de sfaturile nimanui °Te deranjez? Iarta`ma, nu pot sa multumesc nici macar o pERs
Un gand�Un vis... O dorinta�Tristete�Bucurie�Fiecare dintre noi le simte, le traieste si doreste, la un moment dat, sa le impartaseasca. Vrem sa iubim, sa fim iubiti. Si totusi, parca exista ceva mai profund, ceva mai trainic, ceva ce ne da cu adevarat putere, ceva ce nu ne lasa sa ne descurajam, ceva ce ne da, pana la urma, aripi sa visam din nou. Sa fie acest lucru prietenia? Pentru fiecare dintre noi, prietenia inseamna ceva, fiecare ii da valente diferite. Si totusi, pentru cei mai multi, prietenia inseamna, de cele mai multe ori, TOTUL. Prietenia? Un cuvant ce greu poate fi explicat in cuvinte. Prietenia�exprimarea sincera si fara rezerve a gandurilor si simturilor tale in fata unei alte fapturi omenesti, sinceritate totala si dezinteresata in viata launtrica cea mai intima, ca o incercare de retraire in profunda simpatie a unei alte fiinte omenesti. Prietenia face sa nasca, hraneste si intretine cele mai frumoase sentimente de generozitate de care e capabila o inima omeneasca. Prietenie este cand persoana care ti-e alaturi accepta sa fie "acolo" pentru tine si la bine si la rau.

19 răspunsuri:
| Licuriici a răspuns:

Ultimul vers toti ar trebui sa-l stie:``Imi doresc ce`mi doresti tu mie sa ti` se`ntample tie.:->

Cand Clopotele Vor Bate. Sa sti Ca Am Murit.Shi'Atunci Sa'ti Aduci Aminte.De Mine Ca Te'am IUBIT!=[[[:X]

"E de ajuns sa am incredere in mine, in ce pot sa fac ca sa fie bine. Poate intr-o zi iti vei aminti c-am avut odata grija de tine:X

Spune despre mine orice ai vrea! Mie imi place atentzia`! Oricum nu dau 2 bani pe parerea ta
"
~`♥O zi perfecta`♥Cu tine imi doresc`♥O zi perfecta`♥Cand visele se implinesc`♥O zi perfecta`♥Sa`ti amintesti`♥O zi cum sunt doar in povesti`♥!~"

"Daca as putea da timpul inapoi, l`as da! Dar ceva nu as schimba.as vrea sa ramana exact asa cum s`a intanplat! Exact asa cum a trebuit sa fie!"

Ar trebui să vezi adevăratele valori că nu toate Fetele sunt niste ComOristraight face

"~`♥Ai aparut ca intr-un vis`♥Credeam ca n-am sa mai pot spera`♥Ceva in mine s-a aprins`♥Am nevoie de tine`♥Simt ca-nnebunesc daca nu te vad o zi`♥!~"

"~`♥Visele ma scufunda in somn`♥Ma trezesc din nou`♥Dar as vrea sa mai dorm`♥Ma saruta-n vis buzele-ti usor`♥Simt ca este plin soarele de dor`♥!~"

Ea a fost langa mine cand altii cautau doar scuze! Am invatat atatea, si am vazut cu greu Ca prietena cea mai buna inseamna o a2-a Eu

Ceea ce-ti scriu acum nu sunt cuvinte, sunt bucati de suflet si minte, caci dragostea nu se scrie se simte

Faima existentei umane nu consta în a trai, ci în a sti pentru ce traiesti.

NU ma las invinsa de rau dar nici cuprinsa de bine nici eu nu ma mai recunosc dar candva voi fi surprinsa de mine I don't want to see

Desi am trecut prin multe,suntem inca impreuna, caci nu poti sa cazi cand tii pe cineva de manalove struck

Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea

E doar o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralul e la pamant si marijuana e cheia

"~`♥Ai aparut zambind in calea mea`♥Cand renuntasem sa mai caut vreo stea`♥mi-ai aratat ca pot din nou sa zbor`♥Ca`n viata nu`i nimic intamplator`♥!~"

Va veni o data vremea cand in urma vei privi ai vrea sa reinvie toate,nebunii si bucurii,dar trecutul se ascunde nu mai vine NICIODATA doar o amintire spune ca s-a intamplat odatasad

"~`♥Te iubesc de-atunci,de cand mergeam pe-aleea gri`♥Tu nu stii!`♥Te iubesc, de-atunci, de cand eu te priveam pe furis…`♥In luminis!`♥!~"

Ca astazi cazi, te ridici, maine-ti trece, Sa-i amintesc ca unde-s doi puterea creste, Ca impreuna trecem peste tot, Ca o prietenie trece si prïn foclove struck

De'ar fi scoala o IUBIRE, subiectul ochii caprui,as studia la nebunie ca sa i'au premiul INTAIlove struck

Cand vei fi mireasa,si flori vei culege,sa-ti aduci aminte ca am fost COLEGE

Si daca el n`o sa-ti mai zica "noapte buna" si daca nici pe strada nu o sa-ti mai zica "buna", macar ai prietene care sa-ti spuna "Fata, esti de 1000 de ori mai buna!

De cate Ori Ma VeI PriVi Cu UrA saU maNie,De aTaTea orI Eu iti Voi ZamBi Cu multa SimpAtiE

Poate am aere-n cap,asta e doar problema mea,nu poti sa ma suporti,asta e doar problema ta,nu ma cunosti, atunci nu te bagaphbbbbt

Spun ca nu imi pasa, mie imi pasa sa stii. Spun ca plec azi, dar o sa ma intorc intr'o zi. Spun ca nu mi'e dor, sincer mi'e dor. Spun ca sunt ok, cand d fapt nu mi'e usorsad

I LovE You E in EngleZa, Je T`aIme In FranCezA, Dar iN graIul roManeSc E mai SimPlu Te Iubesc!love struck

Este foarte simplu sa fii fericit, dar este foarte greu sa fii simplu

Sii...Ma Gandesc La Ce Nu e Permis,La Ce Cred Unii Ca e Interzis,La Ce Numesc Eu Vis sad

Intamplator, oricine poate iubi

Aud vibrand vocea ta in toate zgomotele lumii love struck

Tu Cand Te'ai Nascut, Te'ai Nascut PLANGAND, Iar Cei Ce Te Ashteptau, Te Ashteptau RAZAND Fa Asfel Ca In Viata, Atunci Cand Te Vei Stinge Sa'i ParasestiRAZANDPe Cei Ce te Vor Plange

si-as mai vrea sa te rog ceva...sa nu uitam! Dragostea e simpla, dar noi cand ne iubim o complicam sad

Astea le am eu :* Sper ca te-am ajutat cu ceva happy

| knnight a răspuns:

Interesant

| Gumitsăă a răspuns:

Daca sunt pentru pozele de la hi5.iti dau o idee originala : La descriere scrie numele melodiei si al artistului care crezi tu ca se potriveste cu poza smug

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/

| Anaalex520 a răspuns:

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta,vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

Imi place vrajeala ta.dar sa nu intelegi gresit. daca ti-am zambit nu inseamna ca m-ai prostit."

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA,ieri poate imi pasa.

Te uiti la ea,dar ma vezi pe mine o atingi pe ea, dar ma simti pe mine ma vrei pe mine, dar te multumesti cu ea niciuna ca mine, 1000 ca ea!

Elegant, dar ce e dincolo de fata asta, stiu doar cei pe care i'am facut sa planga'n viata asta.

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa

| annabetu a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| larisapopescu32 a răspuns:

REDUCERI HAINE -80%

Intra pe http://nshop.cabanova.com/haine-reduceri.html

Haine de la 15 LEI

*A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.

*Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….

*Vorba multa……..saracia omului…

*Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?

*Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.

*Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat!

*Domina ca sa nu fii dominat!

*Nu sunt un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…

*Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…

*Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…

*Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi……trage si impinge.

| alejbieber a răspuns:

Pai stai nu poti sa iei status de pe net?smugsincer nu stiu pe derost dar cauta pe netwinking big hug :* :X

| Printza a răspuns:

Ce frumos e sa iubesti o persoana care sa te iubeasca si ea pe tine la fel de mult!

| flyfly a răspuns:

Fi atent! Sa vezi cum doare atunci cand o sa ma vezi nepasatoare

| flyfly a răspuns:

Ea nu te minte, ea nu te raneste.Ea e singura care te iubeste

| TD_Dënisa_1997 a răspuns:

Te iubb

| Mmc_Mirela_2001 a răspuns:

Vrei descrieri de dragoste, sau?

| Patrysuka24Florycutza24 a răspuns:

Fie ploaie, fie vant
Viata e un vis trait!

Fii falsa! Triseaza des.Si fi sigura ca vei castiga un joc pervers.Alti joaca dar joaca pe interes.

| Dryana_Adryana_1998 a răspuns:

A iubi e bine dar sa stii pe cine... sa nu sp iubit ori carui TAMPIT :*