| iiMoliii a întrebat:

Heii`love struck Cinee stiee statusuri noii`love struck [ Dauu funda puppy dog eyes]

Răspuns Câştigător
| GoddesWilma a răspuns:

Uite niste statusurii` ca`loomea`batting eyelashes

O noua zi,un nou nume pe perete.Alta trupa uitata pe care toti o s`o regrete.Un nou mormant pentru trupa care ne`ncanta.Facut de fani pe`un perete cu vopsea`!

Oare cati sunt cu musca pe caciula?Defapt nu vreau sa stiu.Lualeas fata`n ****`winking`!

ti-ai pus prietenii sa ma bata si mi` i`ai imbarligat.Nu m`au batut,au dat de baut.si-ai picat de ***`winking`!

Pana cand imi cade cortina in cap si raman pe bezna.Voi fi aici sa va dau ce vreti sa auziti intr-o piesa.Am rupt lantul si`o sa fiu deasupra custii pana mor.Asta`i istorie.Strada sta in varful clasamentelor`happy`!

Sclavilor le e ciuda c`am venit cu tupeu prea repede.Nu`i nimic,ramaneti la Tokio Hotel si RBD`.Toti se dau buni,toti fraierii critica.Da` faza e ca ascultandu`ma va pierdeti ca Eminescu`n biblioteca`winking`!

Treci inapoi in viitor,**** esti expirat.Inca suni a `98,**** nu fi frustrat.Treptat o sa ti se taie toata ratia.Asta`i situatia`,respecta`mi generatia`winking`!

Calca`ti pe orgoliu si raspunde`mi la intrebare: • Daca te-as calca si eu pe inima . ce zici,doare ?

Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa,Scuza`ma dar copilul asta n`are timp de o relatsie serioasa

Am un caracter puternic, imi place sa fiu EU, sa nu arat tristetea din sufletul meu!

Incearca sa zambesti fato,urmeaza'mi sfatul! E cazul sa fi fericita,toate trec,o sa vina altu` !

Nu mintea mea, ci inima e proasta; Ash vrea sa dau delete la amintiri , delete da' nu gasesc tasta;

Dar nu ma intorc la tine pentru ca m-ai facut sa sufar si acum e randul tau sa plangi dupa mine !

Eu o sa te las sa iti vezi de drumul tau. Atunci cand o sa privesti inapoi o sa-ti para rau. Si imi pare rau de tot ce s-a intamplat sti bine. Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !

E genul de fata care te vrea, dar n-are nevoie de tine, Nu-ti poti da seama, E ceva special la ea!

Desi o sa`mi fie dor,de data asta o sa pun orgoliul in fata sentimentelor

Accepta`te pe tine fara masca,Falsitatea celorlalti nu o sa te mai raneasca,Fiecare trebuie sa invetze sa zambeasca!

Acum cauţi melodii care să'ţi amintească de noi, Îţi pare rău, şi mie, da nu te mai vreau înapoi.

E greu cand iti repeti in gand"capu sus tre sa zambesti" Si subconstientul iti dicteaza "cand plangi sa nu te mai opresti

Trebuie să fii tare , Să demonstrezi că poţi, Să fii în centrul atenţiei şi mai presus de toţi

O sa reusesc,voi avea tot ce'mi doresc,Nu conteaza pretul pe care tre' sa'l platesc,Cu sustinere,sau fara sustinere,Pe mine o sa ma gasesti dupa linia de sosire`winking`!

Poate ca o alta EA i se va parea mai minunata pentru ca orgoliul meu nu iarta.

Ambitia te ajuta, Dar orgoliul te distruge Inima ti-o frange Durerea tot vei duce,dar pentru asta e prietenia

Ai vrea?Ai mai gusta?O crezi inca a tha?Ejti 0 in fata ei.Akm e a altuia

Si toti smecherii cu bani langa ea,, Devin niste prosti cu bani,de fapt fara bani,,, E ilegala ,are antrenament, e letala,, Femeia e talent iti face testament, ,,

E genu de fata care te face de bani,,, Si merge mai departe si face si altii de bani. Pana si pe tovarasa ta a fermecato. Se misca atat de bine de zici ca ai inventato.

Si zici ca'ti place'asa:*:* Sa m'ademenesti usorX::X Tu esti ispita mea:` Sa te'ating ma simt datorbig hug Nu mai sunt fata ce ieri plangea, Zambesc si gata de azi sunt alta` Eu sunt femeia din viata ta

Si zici ca`ti place`asalove struck.Sa m`ademenesti usorsmug.Tu esti ispita mea`.Sa te`ating ma simt dator.Nu mai sunt fata ce ieri plangea.Zambesc si gata de azi sunt alta.Eu sunt femeia din viata talove struck`!

Cuminte?Timida?Aparentsele inseala! Inainte sa ma descrii.Vezi sa nu faci vreo greseala devil

Yo te esperare.No sentaremos juntos frente al mar.Y de tu mano podre caminar.Y aunque se pase toda mi vida eu te esperare.Se que en tus ojos todavía hay amor.Y tu mirada dice volveré.Y aunque se pase toda mi vida eu te esperarelove struck

O ploaie rece incepe.Te uda iara,e seara.Ai tai te`au dat afara dn casa pentru a nu stiu`cata oara.Prt tai nici nu vr sa auda de tine.Kci buzunaru` tau nu le ofera o viata ca`n filme`.( Nu ai bani,prietenii tai te lasa`n ploaie`winking )

Nu sta pe ganduri.Spune`le verde`n fata.Ca n`ai nevoie de cei care te fura`n viata!Da`le un sut in fund`.Ca sa le piara zambetu`.Pana la urma cel mai bun prt al tau esti chiar TU`!

Cine sunt eu?Cea ce scoate dumele.Cine sunt eu?Las cascate gurile.Cine sunt?Diawolitza e numele.Eu raman pe scena voi ramaneti doar cu glumele`winking

`s atat de spart de la maro.Si-am luat o vaca la tango.Si dupa pasi am observat.Ca`i mata defapt`laughing

Te lauzi ca ai afacerea ta sa`ti creasca cota.Cand defapt esti caraus la firma lu` mata`laughing

Stii ca imi doresc,orice s`ar intampla.Un inger fara aripi sa vina in viata mea.Sa poti sa`l iubesti,sa poti sa`l doresti.Un inger fara aripi dintr`o carte de povesti...`happy

mi-as dorii sa te strang in brate zi de zi.Sa`ti simt in pieptul meu bataile inimii.Sa te ating cu buzele usor pe orajori.Sa ma joc cu mainile prin al tau perisor.Sper ca niciodata sa nu am ce`ti reprosa.Sper ca toata viatsa tu sa ramai asa`love struck

Singur ti-ai dat seama ,asta face parte din mine.Oricum in fata mea vei ramane ceea ce esti.Un inger fara aripi dintr`o carte de povesti`love struck

Nu vreau sa vars lacrimi ,vreau sa`mi pastrez surasul.Pt ca dupa lacrimi vine plansul.Au fost atatea lucruri ce ne-au legat.In tot acest timp de neuitat.`sad

Sufletul oricand poti sa mi`l atingi.Poate ca nu mai vrei umarul meu pe care sa plangi.Priveste`mi ochii si intreaga suferinta.Oare incerc cu neputinta sa ma aproprii de acea sublima fiinta...batting eyelashes

Nu mai pot nu,sa ma gandesc la altceva decat la tine.Pana si semnele zodiacale ne spuneau ca o sa fie bine.Acum nu vreau sa cred ca totul s`a sfarsit.Nu vreau sa cred ca nu mai sunt iubitsad

Sa umblu goala m`ai imbraca`n cuvinte`:]`!

Aici pe strada`i jungla.Tu " fiara care`si ia elan ".`laughing.Nu`i nici o liana sa te mai salveze buai` tarzan`laughing`!

Tu nu vezi ca te contrazici cand e sa compari ce faci cu ce zici?Tot ce faci e sa te feresti.Cum pl` mea poti` sa`mi spui ca ma iubesti`?`oh go on

Ai doar o viata si ei spun ca`i gratuita.Da` la noi in Romania tre` platita`oh go on`!

Stai cuminte pui de drac`.De nu` jur pe mama si pe tata ca te las fara cap`:]]`!

S.O.S`!I need lovelove struck`.So...come on and love melove strucklove struck`!

Cu siguranta`!Stie mult prea multe pentru varsta ei.Uite cum te tine dupa fusta ei`:]]`!

Cum suna?`Maxim am spus`!Pe bune,asta`i maxim,am spus`!Cum se vede`?Maxim am spus`!Nu mai e verde`? Taaaxi` m`am dus`:]]

Can you` here me`?:-s`!

I need your attention`!This is `a lo-love session`.Give it up,give it up,give it up.For Narcotic Sensation`!

Si te vas no queda nada,queda un corazon sin vida`:[`!

Estoy loca por ti`.No puedo` estar sin ti`batting eyelashes`!

I will never let` you go.You`ll be forever in my soul`love struck`!

Vorbeşte mult , e stresantă , râde întruna şi fără motiv . Prin felul ei de a fi te face sa o adori.day dreaming

Cand vine vorba de el , sunt o persoana egoistalove struck

I'm not addicted? I'm just affraid of that voice says: "goodbye ! " oh go on

Au fost si certuri si nu pot minti.Dar supararea nu tinea mai mult de o zi .

O vrei asa cum este ea.`love struck`Esti norocos ca e a ta.`!

Spune`mi cum ma faci`, cum de ma atragi`;x`.Vrei sa te vreau , de fapt imi placi`love struck

Erai cu mine in bratze cu mine de manaa`! Ne simteam bine cand eram impreuna`love struck`sad`!

Nu fugii doar ca sa`ajungi departe.Ia`o`ncet ca poate`i drumu` spre moarte` si oricat de in fata ai ajunge tine minte sa te uiti si`n spate`winking`!

Iti vezi propria ta valoare dupa invidia altora`smug`!

Daca`as putea nu ti-as mai da drumu` niciodata`.Tu sa`mi promiti ca ne`ntalnim si pe lumea cealalta`.O alta viata singur chiar pura cruditate.Cand o simpla zii fara tine pare`o eternitate``sad`!

Ai un pansament`?:]] m`am lovit la genunchi cand am lesinath` dupa tine`;;]`!

Every finish` line is a begining of a new race`sad``!

Ma crezi o figuranta o tipa neinportanta.Da te inseli prea tare.Aparentele sunt inselatoare.love struckCaraccterul` tau` infect ma provoaka sa`tsi` dau jett`!:X

Crede ca`s indragostit` la nebunie`.ca` m`o zapacit complet.dar stai asa`.ca eu`s in stare sa` te las` si amanet !

Hai,exclama ceva!
Da tu! persoana sceptica spune`mi ce ai pe creier sa`ti gasesc o replica`

Nenorocita` La Propriu`, Nebuna` La Figurat, Irascibila` Cateodata`, Ironica` De Placere, Ipocrita` De La Mama Natura`, Perversa` De Cand Ma Stiu`!

Un toast pentru noi, pentru cei care ne-au avut, pentru cei care ne-au pierdut, pentru cei care`au ratat okazia si pentru norocosii ce urmeaza` sa` ne aiba` sau chiar ne au deja`!

Daka` le dai prea muLta imp0rtantza` esti o zdreantzaa` .ia atitudine fetitzo0o`;x . Si skuipa`i in fataaa` ;-j

Nici Sticlele De Alcool, Nici Fumurile ,Nici Alte Femei, Nu Te Vor Face Sa Uitsi Ce a Fost Intre Tine Sh Ochii Mei. :->

•×Eu` pOt` Sa` Zic` Ca` EsTi` CuRva`. Uh` InSa` Poti` TaCe` PenTru` Ca` Stii` Ca` Am` Dreptate . !ו

Lasa` tarfele sa` vorbeasca.Tu ai casa`,ai nevasta`. Da`le dreaq` de panarame ca` umbla` din floare`n floare ...

Nu vrei sa auzi de mine? Surzeshtee!Nu vrei sa ma vezi? Orebeste`!Nu ma vrei in preajma ta? Dispari` !