| Anonima2904 a întrebat:

Heiii,TPU! Cate kg ar trebui sa am la 1, 68 înălțime si 13 ani si jumătate?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Pai in mod normal daca ai 13 14 ani inseamna ca esti in crstere deci ori cat ai avea kg nu vor ramane aceleasi mereu se vor schimba pana la 18 ani, fiindca esti in crestere deci poti sa ai sa zicem 60 de kg dar avand ca esti in crestere o sa slbasesti ira cand vei stanga o perioda scurta te vei ingrasa si apoi ra vei slabi pana la 18 ani cand aceste procese se vor diminua

5 răspunsuri:
| Wukii a răspuns:

Cred că 60 de Kg nu știu...

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Pot sa aflu dar trebuie sa imi zici data ta de nastere.

| byabubu a răspuns:

Cam 58.

| Anonima2904 explică:

| daiana13 a răspuns:

Trebuie sa ai cu 10 kg mai putine decat ai inaltime 1.68...58 kg