| ğözde a întrebat:

Helăăăăuu TPU! îmi dă şi mie cineva nişte statusuri triste gen : "Telefonul îl strâng cu obsesie în mâna, nu stiu cum sa fac sa te sun, dar simt ca totul e degeaba, este fara rost, si stiu ca ziua asta imi va merge prost... " Sa nu fie de dragoste, doar pur si simplu trise, de prietenie. funda rapida.

Răspuns Câştigător
| Preferatamea a răspuns:

1.As vrea sa te mai vad o data
Sa fie iar ca altadata
E trist....stiu,tu ai plecat
In urma ai lasat un haios...si un suflet nevinovat

2.Nu iti fie frica de moarte
Totul va trece
Te vei simti doar rece
Lumea va plange
Tu vei zambi
Sufletul pleaca
Tu nu reinvi

3.Cum te simti cand cei mai buni prieteni se dovedesc ati fi dusmani....incep sa plangi dar nimeni nu te poate ajuta

4.cu ochii indreptatzi spre cer
ma`ntreb si vreau sa stiu
ai realizat ce s`a intamplat
oricum e prea tarziu.

5.Acum plec cu capul in jos...si imi dau seama cat esti de prost...

6 Stiu cand o sa fie sfarsitul lumii si stiu si cum o sa fie! O sa vina odata si`odata... si o sa fie tragic! I can't wait... i want it now

7.E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie e greu sa suferi si nimeni sa nu stie...

8.Ashi vrea sa locuiesc intr-un sicriu si sa ma plimb prin gandurile voastre trist sad

9.Intr-o zi iubirea s-a intalnit cu prietenia... iubirea o intreaba pe prietenie: daca eu exist, tu ce rost mai ai?::prietenia raspunde: ca sa aduc un zambet acolo unde tu ai lasat o lacrima

10.De ce n-ai spus de la-nceput ca nu-ti place de mine,
Si m-ai lasat sa te iubesc, sa incep sa cred in tine,
De ce-ai lasat ca din ochii mei caprui ca doua stele,
Sa curga lacrimi fara rost, sa curga lacrimi grelecryingcryingcrying

11.Un carbune aprins...
E usor de stins...
O prietenie adevarata...
NU se strica NICIODATA!

12.cand plangi pentru persoana iubita,
inseamna ca nu e cea potrivita.
am plans de multe ori pentru tine,
dar sincer...inca mai tin la tine sad

13. Poate ca m-am grabit, poate nu a fost nimic sau poate a fost ceva dar doar in mintea mea.

14.FruMoaSa E prIetEniA
Sa nO lasam sa MoaRa
Ca E o aminTirE
A AniLor De ScoaLa.sadsad.

15.Si cum albul e simbolul puritatii..Lucrurile care te tin tare. Dauneaza grav sanatatiihappy

Scuze daca unele au fost despre dragoste triste. Funda plizz!

1 răspuns:
| anisiapopazu a răspuns:

Atunci când eşti trist, imaginează-ţi că întreaga lume aşteaptă zâmbetul tău rolling on the floor♥`))*