| vikirikimiki08 a întrebat:

Hello! De curând am ieșit cu un prof în oraș și câțiva prieteni, după ce am mai vorbit dansul mi.a cerut telefonul și s-a sunat după telefonul meu ( menționez ca nu îți pierduse telefonul? Voi ce credeți? Aaa...cu acest prof fac lucrarea de licență. Credeți ca are vreo legătură? happy Mulțumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ne-ai scris foarte putine detalii aici pentru a ne putea da seama ce intentii are profesorul respectiv. Din gesturile, comportamentul si expresiile sale, ar trebui sa iti dai seama atat tu, cat si prietenii tai, ce ganduri are cu tine. Daca are.

| mihai69 a răspuns:

Deci s-a ascuns DUPĂ telefonul tău și s-a sunat. Cu ce s-a sunat?!?
„menționez ca nu îți pierduse telefonul?" - menționezi degeaba, telefonul meu NU avea cum să-l piardă, că nu-l dau nimănui!
„Credeți ca are freo legătură?" [freo] e cumva de la FREON?
====
Dacă las deoparte exprimarea care șchioapătă rău de tot, probabil omul a vrut să-ți dea numărul lui de telefon. Ce faci tu cu informația respectivă, te privește.

| pufulescu a răspuns:

Pai nu stim detalii! Esti baiat sau fata? Daca esti fata, s-a dat la tine?

| vikirikimiki08 explică:

Am spus mai sus detaliile

| vikirikimiki08 explică:

Pai de fel se poarta normal dar mai are momente când face câte o gluma cu mine. Și atunci când am ieșit în oraș sa luam masa știu ca eu vorbeam cu fetele și în timpul ăla mi.a cerut el telefonul și și a format nr lui de telefon. Cam asta e tot.