| NoSmile a întrebat:

Hello! In curand va fi ziua prietenului meu. Idei de cadouri? Surprize? El e si foarte pretentios, nu stiu catre ce sa ma axez.

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Ai putea sa-i iei un ceas (poate Rolex sau Fosil) sau o cravata/ papion...

| Kandia15 a răspuns:

E prietenul tau, tu il cunosti cel mai bine! Ai putea sa ii faci un parfum? Sau sa pui cadoul pe care i-l iei in cat mai multe cutii (de la cutii mai mari la cutii mai mici)ca sa fie interesant laughing