| freshgirl99 a întrebat:

Hello! Poate cineva sa imi spuna cat costa intrarea in Tineretului? Multumesc!

4 răspunsuri:
| MotanAndrei a răspuns:

1 leu, de copil
3 lei de adult

| freshgirl99 explică (pentru MotanAndrei):

Poti sa raspunzi serios data viitoare, si daca nu stii poti macar sa nu te bagi in seama!

| freshgirl99 explică:

Nu stiu la ce,, Tineretului'' te referi tu, eu ma refeream la Mega Discoteca Tineretului unde cred ca se plateste in jur de 20/30 ron. Nu 1/3 roni. Intrebam ca sa fiu sigura 100%, dar ce imi zici tu pare aberant

| MotanAndrei a răspuns (pentru freshgirl99):

Eu credeam ca te referi, la parcu tineretului la piscina. happy