| canTsayM3 a întrebat:

Hey all.
Vreau doar o idee de un nume fain.
Vreau sa.mi schimb numele pe fb, dar nush cum... adica ce nume sa pun, ca sa.l schimb stiu...
My name is "cosmin melinte"... cum as putea transforma numele asta in unu jmecher de fb?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmin Melinte e cea mai buna alegere.

| Taduic a răspuns:

Facebook este pe principiul sa folosesti prenumele tau si numele de familie. Nu incerca sa pari cocalar si sa-ti pui un nickname. Te faci de ras daca-ti pui un nume gen 'Cosmin Sedukat0ru'.

| KawaiiUnicorn a răspuns:

Pai gandeste-te la ceva ce iti place.Cum ar fi o culoare sau non culoare tu stii, apoi un obiect si gata ai nume de facebook. Ex:NiggaPotato