| anonim55555555555 a întrebat:

Hey am 17 ani Vreau sa slabesc si sa incep sa iau cafea verde. Se gasesste la magazin? Are efecte? Si. daca sunt in untimaluna de tratament cu nticonceptionale yasmin Cafeaua verde poate face rau? Dau funda

7 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Daca vreti sa slabiti tineti dieta nu mai luati toate minunile. Faceti sport, aveti grija la alimentatie si veti scadea in greutate, in plus vi se va inbunatatii si metabolismul.

Răspuns utilizator avertizat
| Robert1999999 a răspuns:

Din cate stiu, da poti s aslabesti, daca bei in fiecare zi ceai verde, sau alte ceaiuri, daca esti in ultima luna de tratament cu anticonceptionale, ceaiul verde nu ati face nici un rau, pe langa ca te ajuta sa slabesti, ati da si o imunitate puternica. Poti cumpara de aici:http://www.pearloftea.ro/......rde-aromat

http://www.emag.ro/supermarket/ceai/c

Gasesti si in magazinele mari, cuma ar fi :Real, Auchan, Bila, etc... :)

| anonim55555555555 explică (pentru Robert1999999):

Cr ar fi mai ok ceai verde sau cafea verde.

| Robert1999999 a răspuns (pentru anonim55555555555):

Ceaiul verde, deoarece cafeaua verde nu ati face bine la ficat.

| andreivok a răspuns:

Http://www.contegocafe.ro are atat cafea verde cat si ceai verde care sunt la fel de bune pentru slabire. Iti recomand cafeaua verde pentru ca are un gust mai bun(asta daca preferi cafeaua in locul ceaiului).