| SoKawaii a întrebat:

hey:*
am auzit ca satana ( codrin) scoate tricouri noi...
insa unii deja au ..gn:yo ba caine...
de unde pot lua?/
funda /vot

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Acele persoane și-au făcut ele singure tricouri pe site-uri sau magazine unde îți poți personaliza tricouri. Ai putea să cauți online

Oricum, din ce am văzut pe facebook, Codrin a spus că are de gând să își lanseze un site sau cel puțin să lanseze niște tricouri oficiale. Ba chiar a postat o idee de tricou trimisă de un fan („Pisicile e semafor"); poți să te uiți pe pagina lui de facebook sau profilul lui.
Succes!
p.s. și eu aș vrea să îmi iau, probabil o voi face când le va lansa el oficial

3 răspunsuri:
| Trandafirii a răspuns:

De pe siteuri online sau din centre comerciale

| forthewicked a răspuns:

Te suci la personaliazare, mare brânză. Oricum încă nu le-a scos, deci e clar că acolo și le-au făcut.

| forthewicked a răspuns:

Duci*