| Yoggy a întrebat:

Hey am la mate 4, 3,3 si 4 in teza, anii trecuti aveam peste 7 toate notele. Nu stiu ce s-a întâmplat... Pe primul sem am 5. Ce sa fac sa trec?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Vorbeste cu profesoara si incercati sa gasiti o solutie. Daca este binevoitoare, iti poate spune ce sa inveti, iar apoi poate sa te evalueze si sa-ti mai treaca niste note. Inca se mai poate face ceva. Daca nu merge asa, atunci pregateste-te temeinic pentru la toamna.

1 răspuns:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa inveti principalele definitii, poate o sa te ajute.