| Smilefever a întrebat:

Hey! Am nevoie de putin ajutor.De ceva vreme imi place mult de un baiat.El e genul de baiat "rau" si eu sunt genul fata "cuminte si neserioasa"..Doar ca la acel baiat nu ii place de mine.Adica a spus ca lui nu ii place de mine ca nu i-am dat motiv ca sa ii placa de mine.Ce ar trebui sa fac? As vrea sa vorbesc doar ca sunt si cam timida si mi-e frica sa n-o dau in bara.Ce sa fac? HELP ME PLEASE! sad

Răspuns Câştigător
| ElenaOana15 a răspuns:

Trebuie sa iti invingi timiditatea. Poarta-te normal ca si cum ar fi un simplu baiat. Spune-i tot ce simti, vorbeste mai des cu el, imbratiseaza-l, fa-l in asa fel incat sa te placawinking

| Smilefever explică (pentru ElenaOana15):

Multumesc de ajutor

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Incearca sa-i vorbesti, sa zambesti. Ar putea sa-i placa daca vei incerca sa vorbesti mai mult; este posibil insa sa nu-i placa chiar daca te schimbi un pic. Gusturile nu se discuta.