| marinageorgiana14 a întrebat:

Hey am si eu o rugaminte! Am nevoie de un nume de canal youtube, acolo fac video.uri cu poze din TVD si TO si TW, de craciun ma gandeam sa fac gen: cum imi decorez camera de craciun bradul etc, mai fac cum sa mancam sanatos, cum sa faic sport, etc. am si eu nevoie, momentan am numele meu marina Georgiana. Aaaa, daca vreti sa va abonati va dau un link, va rog sa va abonati si dati si un share si un like va rog frumos, foarte frumos. Asta e un slideshw cu Teen Wolf

https://www.youtube.com/watch?v=BezI9WvxreE

1 răspuns:
| TonyTZu a răspuns:

Wolferita Mariana sau Mariana Wolf sau Maria the vampire and teen wolf