| AnKa1995 a întrebat:

Hey...am un telefon huawei g6600d, si cand primesc un mesaj nu imi apare numele, ci doar numarul, ajutati`ma sa rezolv problema asta repede, funda :*:*::*

2 răspunsuri:
| AnKa1995 explică:

Daca pun la numar +40 imi apare numele la mesaj...dar nu imi apare numele la apeluri...si daca nu pun +40 imi apare numele la apeluri si nu la mesaje crying

| addyaddy63 a răspuns:

Poi telefonul nu e pe wi-fi, daca nu e pe wi-fi si ai net pe cartela inseamna ca ti s-a dus mb-gb ce or fi gratuiti sau ai f mult de plata si ti la oprit.Eu asa am patit si mi-a venit factura acasa 250 euro...las-o mai incet cu netu, pe bune.