| MaiaCoșuță a întrebat:

Hey boys and girls! spuneti'mi si mie ce programe aveti voi pe calculator, nu conteaza de la editat poze la ascultat muzica, jocuri, etc... dau funda la cele mai multe si dragute happy

2 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Nu o sa le scriu pe toate, caci am o multime de programe instalate si majoritatea habar nu am la ce folosesc, asa ca o sa sciru doar cateva:
-Adobe flashplayer
-AVG 2011
-Blingee toolbar ( de editat poze)
-Bs.Player ( de ascultat muzica, urmarit filme)
-Farm Mania (joc)
-Fashion Solitare (joc)
-Google chrome
-Google earth
-Internet Explore Toolbar 4.6
-M-ake up instrument 5.5 ( program d editat poze)
-McAfee Security Scan Plus (antivirus)
-Mozilla Firefox
- Need for extreme (joc)
- Need for speed ( joc)
- Nero
- Phaora's mistery (joc)
- Photo story 3 for Windows ( program de facut colaje de poze cu muzica pe fundal)
-Photoscape (program de editat poze)
-Rainbow mistery ( joc)
- SweetImfor messenger ( emoticoaneel acelea miar, nu ti le recomand, pe mine ma scot din sarite insa avand pc la comun cu sora mea si ei ii plac, nu pot sa le dezinstalez)
-TRial Bike ultra (joc)
- VLC medya player 1.1.3 ( de vizionat filme)
-Yahoo messenger

Astea sunt doar cateva.

| MrAlex a răspuns:

Salut...pai eu sunt dj la un radio si am cam asa
-sam broadcaste
-virtual dj
-un programel cu pian

Altele
-photo scape
-skype(sa vb cu lumea)
- eu nu folosesc opera. google chrome sau mozila ci folosesc maxton big grin
-steam cs
-