| gabrielaalexandra a întrebat:

Hey buna.am nevoie de ajutorul vostruu... deci sunt cu un baiat si peste cateva zile este ziua lui si nush ce msj sai trm............eu sunt in Italia si el Romania...cel mai bun rasp are fundita:-)

Răspuns Câştigător
| MarinaMC a răspuns:

Laaa multi anii iepuras, iubire (cum il dezmierzi) Esti o persoana foarte importanta in viata si de aceia vreau sa-ti urez multa sanatate, succese in viata si sa ramii mereu asa cum esti acum "baiatul perfect" Te iubesc mult mult si nu trece o zi in care sa nu ma gindesc la tine, in care sa nu-mi fie dor de tine, sa vreau sa te imbratisez, sa te sarut, iti doresc ca in aceasta zi speciala nu doar pentru tine dar si pentru mine, sa ai parte de cit mai multe surprize placute!
Sper ca ti-am dat vreo idee pentru felicitare happy

| doreal a răspuns (pentru MarinaMC):

Tu ai trimis la misto textul, serios? laughing

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii urezi ceva din suflet, nu cuvinte dictate de altii.

| Elisa512 a răspuns:

Neata puisor. Poate ca sunt la mare departare fata de tine, dar nu uit repede. Azi e o zi speciala, o zi in care s-a nascut o persoana minunata ce mi-a facut viata mai buna. Inca din prima clipa cand te-am vazut/ intalnit/auzit, etc. am stiut ca esti o persoana speciala, o persoana ce ma completeaza perfect, ce ma face sa zambesc chiar si in cele mai grele si triste zile. Iubesc cum imi zambesti atunci cand...(si aici pui cateva momente ale voastre gen asdfghjkl).
Sper sa ai o zi de nastere la fel de frumoasa ca tine!

| gabrielaalexandra explică:

Kn eu?