| Dany92837473 a întrebat:

Hey, ce sa fac?
Doar pentru ca parintii mei au o stare financiara mai buna unii,,profita"" de mine. Nu-mi place acest lucru. Un exemplu : vorbeam cu fata de care imi place si zice un coleg:
-sa vezi ce vila are Daniel (eu)
Si m-am simtit foarte prost.
Nu sunt o persoana,, cu bani" cand vine vorba de caracter. Sunt un om la fel ca tine.
Alt exemplu:imi iau un telefon nu-l arat nimanui, dar daca ma vede cineva vorbind la telefon, zice:
-aratami-l si mie!
Ma simt foarte prost.
Si ca tot vine vorba de fete happy cum pot sa fac o fata sa se indragosteasca de mine?
Sunt slab 49 kg (1.62) deci sunt si inalt. ochi albastri, gropite... ma comport frumos si nu sunt fals. Oare in viitor voi reusi sa-mi fac o prietena?
Am si niste talente:
Cantat la tobe
Rap (freestyle)
Fac Breakdance
Fac fotbal...si cam atat

Răspuns Câştigător
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai e bine ca parintii tai au o situatie financiara buna ca sa te intretina nu trebuie sa iti pese ca esti judecat ca esti unul de bani gata sau mai stiu eu ce fii tu insuti si poarta-te ca un biat obisnuit din cartierul tau,bine sa nu iei exemplele negative din alte anturaje.
Daca vrei sa-ti faci o iubita poate te pot eu ajuta aici.
Uite:
Nu trebuie sa faci ceva extravagant ca sa surprinzi o fata,sa-i cumperi diamante,inele,coliere sau ceva foarte scump o floare ajunge si o mica ciocolata,fii tu insuti un baiat obisnuit cand vezi o fata care ti se pare simpatica du-te si vorbeste cu ea,spune-i ca arata bine,ca e frumoasa,intai sa te prezinti persoanei respective,fii politicos"un gentelman",sa nu-i te adresezi cu un limbaj vulgar,vorbeste calm si rational cu ea,incearca sa o cunosti mai bine,sa afli lucruri despre ea,lucruri care te intereseaza,si dupa ce mai vorbiti asa intre voi du-o la un fel de intalnire intr-un loc obisnuit,deloc iesit din comun la un suc asa, incearca sa fii amuzant, fetelor le plac baietii cu simtul umorului, care stiu sa rada, cred ca e suficient cu rabdare vei reusi.
Toate cele bune.

5 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

De ce nu iti anunti parintii de situatie?

| RAY a răspuns:

Mann la 1, 62 nu esti inalt esti mic de inaltime, media e undeva la 1, 75 ca sa fi inalt trebuie sa ai macar 1, 85, acuma ca esti judecat desi nu e o judecata e un adevar atat timp cat tu nu te lauzi dai dovada de om civilizat,cultivat cu ratiune, iubirea nu o cumperi cu banii sa stii asta,asta mi-a spus un om extrem de bogat,omenia,iubirea nu le cumperi niciodata, decat sa stea una pentru banii tai mai bine fara nici una,numai fi asa disperat ma dupa fetele,fetele urasc disperati simt asta sa stii,urasc pampalai,disperati,obsedati sexuali,vulgari,nesimtiti in scimb adora indiferenti, hotarati si da un barbat frumos, inalt, musculos pe bune un barbat frumos place tuturor sa fim seriosi nu ma refer sexual si ca persoana dar nu totul e fizic conteaza si carcaterul omului, eu in locul tau as studia filozofia, dezvoltarea personalitati decat sa alerg dupa fete, cauta una nu frumoasa si buna de casa

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Mersi pentru funda frate, ma bucur ca te-am ajutat.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Da vei găsi. dar grijă la materealiste

| Dany92837473 explică:

Nu-s chiar asa disperat big grin sunt un om chill.
Am fost la Romanii au talent, ceva gresit, pentru ca, in scoala, daca incerci sa-ti dezbati opinia, si unora nu le convine, automat esti o,, vedeta''.