| Lovwly a întrebat:

Hey. Cum ii demonstrez tipului de care imi place ca nu sunt timida? El ma crede foarte timida si de asta nu vrea sa fim impreuna. Sau asta e doar o scuza? Funda :**

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rody eu iti spun 3 lucruri:
-fie te refuza gentil(sa nu-ti raneasca sentimentele);
- fie vrea sa vada cat esti de dispusa sa arati cat esti tu lipsita de timiditate(daca intelegi unde vreau sa ajung cu ideea);
- raspunsul lui nu are de-aface cu a placea pe cineva sau nu.
Cand vrei langa tine pe cineva numai conteaza cat e de timid/a. Ok?
Toate cele bune.

7 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Iti recomand sa l... mai lasi in pace o vreme!

| BiuL a răspuns:

E o vrajeala!
Cine te place cu adevarat, te place exact asa cum esti! Sa nu uiti niciodata chestia asta. Adica te place si timida si tupeista, blonda, bruneta, slaba, grasa etc

| vocea a răspuns:

Pai draga rody, raspunsul este foarte simplu, sunt baiat si iti voi da raspunsul corect, in primul rand asta e cea mai ieftina scuza cine te place te place asa cum esti, tu nu trebuie sa ii demonstrezi nimic de obicei baietii prefera in mare parte tipele timide, asa ca stai linistita draga rody, sunt singura ca multi baieti te plac dar nu observi deoarece esti cu gandul la acest baiat, si peste o perioada de timp iti garantez ca te va vrea el si nu o sa il mai vrei tu

| NameHarris a răspuns:

Sincer nici mie nu-mi plac fetele timid! mergi undeva cu ea si cu prieteni ea tace nu zice nimicalaughingAi putea sa iesi cu el pe afara si cu prieteni lui si sa ii demonstrezi ca nu esti timidawinking Sa nu cuma sa incepi sa ii calaresti pe totilaughing Bafta!

| TheMiningSheep a răspuns:

Pune aici o poza si iti zic eu daca e o scuza laughing

| Lovwly explică (pentru TheMiningSheep):

Https://www.facebook.com/....../photo.php sunt curioasa sa-ti aud parerea :))

| TheMiningSheep a răspuns (pentru Lovwly):

Nu e o scuza laughing)