| LarisaMh a întrebat:

Hey,DAU FUNDA!
Pe 8 decembrie e ziua iubitului meu. Suntem împreună de pe 25 mai 2016. Vreau o urare luuunga sau o poezie cu rima pe care vreau sa i-o pun într-o rama. Băgați ceva pe acolo ca e pitic happy Îl cheamă Marian. Va rog! Va reamintesc sa fie lunga.

1 răspuns:
| Xdreaper21 a răspuns:

Se pare ca cineva chiar avut noroc
De 25 martie ( ziua mea )
Am dorit ca cineva sa se intalneasca si iubeasca cat timp vor dar sa fie exact la o luna de la ziua mea
Vezi ca gasesti pe net poti sa dai mii de pagini din google ca sa le gaseasca si gata poti sa le unesti si gata una mare