| 1234567890_7534 a întrebat:

Hey este cineva pasionat de desen?
as vrea sa discutam sa-mi mai dea si mie niste ideii.
am ramas fara inspiratieecrying.

Răspuns Câştigător
| Rebe97 a răspuns:

Poti incepe sa desenezi si mostri chestii horror fantasy daca nai desenat deja sau poti desena chiar lucruri pasnice un camp plin cu flori sau eu stiu ceva ce nai mai desenat pana acum

5 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Hey si eu sunt pasionata de desen, poti desena :
anime-uri :X
peisaje
portrete

poti desena mai multe, ce vrei, din pacate am ramas si eu fara inspiratie si nu mai stiu ce sa desenez. sad

daca vrei sa mai vorbim da-mi un mesaj privat cu id-ul tau happy

| Диана a răspuns:

Poti incerca sa desenezi animeuri :X Asta imi place mie cel mai mult sa desenez:d

| Asdfasdefta a răspuns:

Desenele mele cele mai reusite sunt cele cu palmieri.Sau...un chipul unei fete din profil.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! pai spune-mi cum te numesti mai intai!

| Vivien_3625 a răspuns:

Ma gandesc la ceva SF. sau poate ceva anime sau inspirat dintr-un desen animat... clopotica smug \mda ceva mai matuur hmmm= ceva nud >?\