| Labirintdesentimente a întrebat:

Hey...imi place de un baiat mai mare cu 3-4 ani si nu stiu daca sunt blocata in zona de prietenie sau nu sad. Adica, el vorbeste doar cu mine desspre chestii de genul "am gasit-o pe fata asta, i-am spus asta etc). Asta ma face sa cred ca suntem doar prieteni. Voi ce spuneti? Cum as putea sa ma placa mai mult? sad Rog fetele sa raspunda la aceasta intrebare. Dar si baietii... Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Da, pari a fi in friends zone. Incearca sa il faci sa te invite la plimbare si acolo ii dai acele semnale ca il placi pe care le dau fetele.

2 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Daca nu te place, degeaba.

| Țoglă a răspuns:

Spune-i că-l placi. Dacă te respinge înseamnă că nu ai șanse.Iar dacă stai așa ca momârla, iar n-ai șanse.