| Nicoleta_Basoc_1998 a întrebat:

HEY...imi puteti spune un anime sau niste animeuri ce sa contina baieti cool, frumosi, si buni la ceva (de ex..invatatura,sau bascketball), sa fie iubiti de fete, poate chiar si ceva romance FUNDA! laughing))

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*Vampire knight
*Captain Tsubasa
*Kaleido Star
*Cawboy Bepop

| Razvy9931 a răspuns:

Pai ceva cu baieti "cool" ar fi Kaichō wa Maid-sama!
Nu este chiar dupa cerintele tale dar este un anime superhappy.

| Nika1 a răspuns:

Incearca date a live! este interesant.Este vorba despre un baiat care poate sa fure puterea duhurilor ce vin in lumea lui+ toate sunt fete