| Whemilly a întrebat:

Hey...Întrebări pentru băieți:Ce vă place cel mai mult la o fata? Ce vă atrage atentia cînd o priviți? La ce parte a corpului vă uitați mai întîi de toate și cel mai des big grin? (Numai SINCER!) big grin big grin

7 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Mie unul imi plac fetele mai modeste, care nu sunt fitoase.

| RAY a răspuns:

Prima oara ma uit la fata acelei fete, sanii, fund, desigur ca conteaza si parul culoarea dar sa fie si lung cat de cat

| WaterDrop a răspuns:

Cei 10 cm de machiaj si imi storc mintile sa imi imaginez daca nu`i altereaza pana si forma fetei, si ma face sa ma gandesc daca ar trebui sa o duc la o cafea sau o baie mai intai ca sa nu fac un atac de panica dupa.

| Deaad a răspuns:

Fața si cum e ca constitutie.Nici prea slaba nici prea grasa.

| florinflorescu a răspuns:

Buna, eu ma uit la fata, apoi sani, picioare, daca o vad din fata, daca e din spate automat la fund. Daca trec pe langa ea ma uit la ochii ei. Dar sa stii ca oamenii pot spune multe, dar inconstient prima data ne uitam la fata. Si stii de ce? Pentru ca sa te poti uita la celelalte parti ale corpului de care esti curios, trebuie sa te asiguri ca nu este o persoana cunoascuta. Nu te holbezi la sanii ei si cand colo era o matusa sau mama sau vecina, te simti penibil, intelegi?

| gamersamp12 a răspuns:

La fund, sani, forma triunghiului isoscel... laughing. Ne place sa privim din spate mai mult, de fapt ne place femeia in toata fiinta sa.
Si vorbesc pentru mine fiind baiat, imi place sa vad o fata eleganta si cand spun eleganta nu ma refer la imbracaminte ma refer la comportament, calma, sociabila in mare parte... happy

| Cliar a răspuns:

Mie cel mai mult imi place o fata care iti intelege mentalitatea si poate sa comunice liber, fara timiditate. Prima oara la o fata necunoscuta desigur ma uit la fund si la sani, ca na, totusi in 2016 perversitatea nu e deloc rara. Dar desigur daca stam sa o luam asa niciodata nu o sa ne placa de acea fata cu fund si sani dar necunoscuta, intr-un fel sau altul orice relatie incepe mai intai dintr-o prietenie, dupa ce ai schimbat 2-3 vorbe si ati pregatit timp impreuna atunci o sa incepi sa o placi/sa te placa sau reciproc.