| DarkRevenge a întrebat:

Hey,m-am certat cu cea mai buna prietena a mea.Ne-am certat dintr-o prostie si as vrea sa ne impacam.Am scris ceva la nervi(ceea ce nu trebuia sa fac). Niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Spune-i exact ceea ce ne-ai spus si noua.Ca e o prostie pentru ca v-ati certat dintr-un lucru minor, si ca ai reactionat la nervi, apoi iti ceri scuze frumos, sau iertare happy

6 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Cere-ti scuze.Pe situl jw.org sectiunea adolescenti vei gasi filmulete dragute despre prietenie.

| TrololollPrettyDevil a răspuns:

Pai daca i-ai scris ceva urat ACELEI PRIETENE care probabil a JIGNIT-O destul de RAU si s-a simtit PROST de ce i-ai scris, incearca sa ITI CERI SCUZE si sa te porti mai FRUMOS cu ea pe viitor.winking

| DarkRevenge explică (pentru TrololollPrettyDevil):

NU stiu daca s-a simtit prost, dar acum totul e binetongue Apropo nu era asa de suparata pe mine si asta e foarte binehappy

| TrololollPrettyDevil a răspuns (pentru DarkRevenge):

Nu stiu de ce dar eu gandesc ca a fost FOARTE SUPARATA pe tine happy

| DarkRevenge explică (pentru TrololollPrettyDevil):

NU A FOST suparata pe mine.

| TrololollPrettyDevil a răspuns (pentru DarkRevenge):

Ba da a fost happy