| piticotxd12345 a întrebat:

Hey puppy dog eyes, umm m-am despartit de prietenul meu acum 3 zile, si el s-a schimbat total deci nu-l mai recunosc s-a apucat de "baut" "fumat" nu mai da pe la ore (e in aceeasi scoala cu mine), face probleme la scoala (inainte era cel mai cuminte), credeti ca la afectat despartirea sau altceva? nu prea imi place sa-l vad asa. funda happy

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Totusi...
De ce te-ai despartit de el daca inca te intereseaza?

"...credeti ca la afectat despartirea sau altceva? nu prea imi place sa-l vad asa. funda happy"

Doar simplu fapt ca pui o astfel de intrebare denota ca tu tii inca la el.

| Deliiiia a răspuns:

Nu, e doar o etapa a maturizarii lui.

| Lorde92 a răspuns:

Ai mai pus o intrebare in care spuneai ca o fata se dadea la iubitul tau(ma rog fostul), din cauza asta v-ati despartit?

| piticotxd12345 explică (pentru Lorde92):

Nu din cauza asta :3