| NotInsaneAtAll a întrebat:

Hey salut.Numele meu este Alexandru.De ceva timp am un gand ce ma cam chinuie.Sunt sigur..sau cred ca sunt sigur ca nu sunt gay..insa am impresia ca fetele nu ma prea atrag..adica mi se pare chiar scarboasa ideea de sarut si nu sunt sigur daca asta este doar in capul meu sau am dreptate.Deci ce parere aveti? Este ceva trecator?

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Depinde cati ani ai sau daca iti faci laba foarte des normal ca nu te mai atrag fetele. Niciodata nu te-au atras sau?

| danay72 a răspuns:

Nu te ingrijora, e trecator.Pe situl jw.org sectiunea adolescenti poti gasi articole utile.

| NoName0x0 a răspuns:

Cati ani ai? Si cum ti se pare ideea de sarut cu un baiat?

| SorinSonOfSolen a răspuns:

La 9 ani nu e normal să te atragă fetele.

| Uncais a răspuns:

Când vezi o fată pe stradă frumoasa şi bună, îmaginează-ţi că o săruţi. Dacă şi atunci ţi se pare scârbos, am veşti proaste pentru tine.