| BossAlcool007 a întrebat:

am o întrebare(să nu râdeți ). Ieri eram la liceu cu un prieten Si cea mai HOT fata din clasa(mă jur). Cu noi mai era o fata dar mai urâta. Noi așteptăm ca se deschidă clasa pt a putea începe orele. La un moment dat fata aceea HOT se tot dădea pe lângă mine si după a început sa-mi desfacă geaca si să-mi dea hainele in sus pentru a-mi putea vedea abdomenul... mi s- a părut destul de straniu. De ce a făcut asta oare?

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Pune mana pe ea, nu mai sta pe ganduri. Bafta. Vii si ne povestesti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce o faci hoț pe fata?

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca singurul motiv poate fi acela ca si tu in ochii ei esti "cel mai cel", un veritabil "HOT" si a vrut sa se convinga. happy

| Nemessys a răspuns:

Mai de ce? Conteaza ca a facut-o. Si poate sa se mai repede sau chiar si mai bine (y). Da-te pe langa ea, nu ai nimic de pierdut. Bafta

| BiancaT17 a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi? Intreab-o pe ea! Comunicarea e cheia...

| nINA2000 a răspuns:

Poate îți dă de înțeles ca să te apropii de ea.