| marya25 a întrebat:

Hey Tpu..Am o nelămurire...M am indragostit de un baiat de 20 de ani și eu am 13. Am ieșit la un suc, vorbim și părinți au aflat. Ce gânduri credeți ca are?

Răspuns Câştigător
| Rodica25 a răspuns:

Nu are nici un fel de gand serios sau bun in privinta ta, crede-ma... vrea doar sa profite de tine!

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cate stiu are prietena.Nu-ti face iluzii desarte.

| Bianca1001Bia a răspuns:

Sa te creasca...scuze dar un baiat de 20nu o sa se uitela una de 13, am fost si eu un situatia ta ( eu 15 el 21 ) si desi ieseam, vorbeam non stop pe mess, si multe alte chestii, imi spunea ca vrea sa ma vada bla bla bla, dupa sufeream de dragoste neimpartasita, si rusinea ce am traito ahahhh aiurea. Eu una nu cred ca vrea ceva cu tine, aveti interese clar diferite... eu iti zic sa nu te bagi pe unu din acesta, mai bine ati ramane doar prieteni sad

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu prea ar trebui sa aiba ganduri ca il paste puscaria

| corbulalbrosu a răspuns:

Crezi ca s-ar multumi ca eventual doar sa-ti mangaie pasarica? Raspunde doar dupa ce analizezi intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lewl si eu am 13 mi-a placut un baiat de la mine din clasa... un imatur, de atunci nu ma mai bag in chestii d-astea! Ma multumesc cu savuratul actoriilor de la hollywood din cate un film bun, te sfatuiesc sa faci la fel nu de alta dar sa nu fie vreun ciudat obsedat de fetite! P.S: e doar sfatul si parerea mea, tu faci cum vrei

| kyliejenner a răspuns:

Sa te stearga la curulet.

Ce ganduri poate avea? Tu nu gandesti?

| danutzu96 a răspuns (pentru kyliejenner):

Poate vrea sa se joace cu papusi?

| kyliejenner a răspuns (pentru danutzu96):

Cred ca vor sa fie best friends si sa-si impleteasca parul in timp ce citesc Bravo Girl si se uita la Violetta

| andreicelistet a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu o colega de a ta... si poate 2 fete de 13 ani fac cat una de 26

| Nicolaie_DaNutzu_2001 a răspuns:

Buna eu dupa parerea mea acel baiat daca ar fi frut sa fie sincera cu tine iti spunea ca esti micuta pentru el el deja are ani sa-si faca o familie o viata nu sa umble cu fete care inca merg la scoala. El ar putea sa intre la puscarie pentru asa ceva si noroc cu parinti tai ca sunt oameni buni ca daca nu erau ei puteau sal denunte pe acel baiat si el acuma in mintea lui ar gandi sa nu se mai bage ca apoi s-ar putea sa intre el in belele ca tie nu are ce sa-ti faca nimica nimeni dar lui da nu mai este un minor tu esti.
Sper ca ti-am fost de ajutor