| EmilTraian95 a întrebat:

am o problema de ordin moral as zice. Ati vrut vreodata sa fiti buni la ceva dar erati praf si totusi acel lucri va placea enorm? Cum ati trecut peste?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da!laughing Voiam sa fiu buna la desen dar eram praf, pana la urma a inceput sa-mi iasa desenele mai bine dar nu imi mai placea. Rabdarea si atentia nu-s pentru mine.^^

| GreenVoid a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu tot cu desenul laughing Diferenta e ca eu inca ma chinui laughing Din fericire se vede o evolutie foarte mare de la 12 ani pana acum deci pe la 25 sper sa fac profit din asta.Deci pentru intrebare, eu cred ca ar trebui sa continui sa incerci. Daca acel lucru te face fericit si iti place, faptul ca esti bun sau nu, n.are relevanta. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru GreenVoid):

Prietena mea picta icoane iar eu defrisam padurile incercand sa fac ceva perfect, bine ca m-am lasat.laughing

Era un tip care picta usi, mi s-a parut foarte tare ideea ^^

| GreenVoid a răspuns (pentru anonim_4396):

Pictez si pietre daca se castiga bine.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru GreenVoid):

Esti angajata!laughing

| EmilTraian95 explică (pentru GreenVoid):

Cu fotbalul mai greuț sad

| GreenVoid a răspuns (pentru EmilTraian95):

Pai de ce? Joci cu prietenii de distractie doar nu inseamna ca trebuie sa si castigi tongue Poate sa.ti placa sa canti si sa nu fii foarte bun la asta, sau sa dansezi.Si oricum tot jucand nu vrei ramane la acelasi nivel mereu.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Prin uitare si nepasare cand imi aduceam aminte

| artmosfera a răspuns:

Daaaa vaai, te înțeleeg perfect
am vrut așa tare să intru la liceul militar, doar că eram mega praf la sport și deși am început antrenamente, chestii, tot n-am reușit, cu toate că-mi plăcea sportul în sine, tot nu reușeam să-mi îmbunătățesc condiția fizică
nah, e nasol când se întâmplă chestii de genul