| Anabellainiolad a întrebat:

am o problema.
Mintea imi joaca feste.
Mereu cred ca eu omor oameni, ca fur, ca fumez dar eu nu fac toate astea.
Mereu cred ca sunt însărcinată dar eu sunt virgina.
Mi-e frica.
Azi am fost la magazin si mi-a dat rest vânzătoarea 30 lei din 50 si apoi ma întreb dar oare am plătit si mereu fac chestii din astea, cum sa ma calmez?
Gen eu zic ca u vreau sa fumez, dar creierul imi zice fumează, dar eu nu vreau, ajutoooor!

1 răspuns:
| ABCD122 a răspuns:

Cred ca ai nevoie de un sprijin/ajutor din partea unui doctor.
Pana atunci cumpara un carnetel si noteaza cam tot ce crezi ca o sa uiti.
Incearca sa nu traiesti 'visand' caci o sa crezi ca tot ce ai visat cu 'ochii deschisi' e realitatea.
Mult noroc si nu uita de sfaturile mele!