| anonim_4396 a întrebat:

as avea nevoie de niste statusuri mai DARK. dar sa fie in engleza
nu despre dragoste...gen: Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!

Daca le dai prea mult atentie esti o zdreanta, ia atitudine fetitzo si scuipa`i in fata

sau ceva de genu' dar va rog sa fie in engleza daca se poate mersi mult de tot
APP DAU FUNDOII

Răspuns Câştigător
| onlyketoops a răspuns:

Skip to the dark side, we cakes: D

1 răspuns:
| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute