| Blonda007 a întrebat:

As vrea niste filme bune horror. Cateva idei? ♥

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

The Haunting in Connecticut
The Awakening
The Woman in black
Insidious
Devil
Room 1408
The Uninvited
Suspiria
Saw(toate partile)
The Strangers
Dead Birds
Tale of two sisters
Case 39
Intruder
The Hills Have Eyes
The Strangers
The Ruins
Friday 13 th 2009
Grave encounters
The Innkeepers
Dead Birds
The Unborn
The Amytiville Horror
The Descent
Final Destination, Saw, The Omen, Hidden, Silent Hill, The Legend of Bloody Mary, The Children, Lesbian Vampire Killers, Povestea Celor Doua Surori, 13 Fantome, The Blackout, Orfana, Tamara, The Last House On The Left, The Shrine, Hostel, Night Of The Demons, Halloween, The exorcist.

| AlexClAuDiU a răspuns:

Insidious 1,2 uitate la 1 ca sa intelegi 2, Daca vrei cu zombi incearca serialul The Walking Dead sau tot cu zombi cu Brad Pitt World War Z, Sau uitate la fenomene stranii nu ii film da ii de groaza era si pe Discovery daca mai vrei filme de groaza uite id de mess mamnba@yahoo.it Bafta

| Maryaa15 a răspuns:

Nu o sa-ti dau multe filme din care nu sti ce sa alegi laughing Eu iti recomand :
-Papusa Chuchy (are 5 parti )
-Mama
Papusa Chuchy : E un film superr misto, serios...toate partile smug
Iar "Mama" te tine in suspans iar la sfarsit e mai trist ...Merita vazutewinking! Sper ca te.am ajutat. Funfa? >big grin

| Ale013 a răspuns:

Personal mie imi place ''Calatorie printre demoni''.

| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

The conjuring..The ring 1 si 2...