| Skipper12 a întrebat:

Astazi vreau sa va intreb ceva dar sa nu fiti gen "Aaa ce copil" "De ce ai net?" Si de astea. Acum intrebarea. Credeti ce eu la 40kg si 1.53m as putea sa "fac muschi" Nu ma refer la sala sau culturism dar sa imi conturez abdomenul si bratele si un pic de forta.Credeti ca as putea? Si daca puteti sa imi recomadati un program si niste exerciti (Stiu differite flotari si genoflexiuni) Dau funda! Apropo sa nu fie cu greutati exercitiile ^^ Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

La 1.53 ar trebui sa faci un sport, nu sala.Sala dupa ce mai cresti.

| Skipper12 explică (pentru WaterDrop):

Doctora a spus ca sunt inalt pentru varsta mea dar cica sunt prea slab sad