| Skipper12 a întrebat:

Astazi vreau sa va intreb pe voi fetelor "ce va place la baieti" Gen stiu ca va place freza fata ochi ceva de genul si deteliati, ochii trebui sa fie... Sper ca v-ati prin (Dau funda fetei care are cel mai bun si frumos raspuns ^^)

9 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Atitudinea, aspectul, si oarecum si in unele cazuri banii(sa compenseze lipsa primelor 2).
Stiu ca tu ai cerut raspunsuri de la fete, dar mare parte din raspunsuri vor suna bine, dar daca le pui in practica nu obtii mare lucru.

| Skipper12 explică (pentru OldSoul):

Banii vor doar tarfele infecte...

| OldSoul a răspuns (pentru Skipper12):

Depinde cum iei tu situatia.
Oricum sunt sanse minime sa stea o fata cu tine daca nu-ti permiti nici macar sa o scoti la un film sau sa-i iei un suc.

| Skipper12 explică (pentru OldSoul):

Nu l asta ma refeream gen sa ai bmw un avion privat;-;

| R0R0 a răspuns:

Deci ne referim la aspect.
Primul lucru pe care il observ la un baiat este fata lui, in special ochii.Imi plac ochii aceia caprui intensi. Apoi, parul. Daca nu are freza reusita e naspa laughing). Trebuie sa arate bine totusi.

| Iwannabesmart a răspuns:

Inteligenta si educatia.

| AndreeaTini a răspuns:

Nu toate de indragostim de un baiat pentru felul in care arata. Eu cand am inceput sa plac un baiat a fost pentru comportament. Nu de indragostesti de un baiat pentru ca esti frumos, il consideri frumos pentru ca il iubesti

| T0T a răspuns (pentru AndreeaTini):

Mi se pare că exagerezi, oricât de educat și inteligent ar fi un bărbat, dacă nu arată cel puțin decent îți spun că nu l-ai lua nici în 100 de ani.

| lupsealexia a răspuns:

Pai mie imi place la un baiat comportamentul, inteligenta, zambetul si mai ales ochii