| Mimzy a întrebat:

Hey TPU!
Care are cont Deviantart? Am putea deveni prieteni si daca sunteti fan Naruto si mai bine! ^^ Putem colabora,poate facem un art trade sau planuim un ask! XD
Daca da,ma bazez pe orice din Naruto, in special Akatsuki!
http://mimzythebat.deviantart.com/

12 răspunsuri:
| 1234dany5 a răspuns:

Nu am dar imi fac! big grin uite id=ul meu: radu_emy2000! hai sa vb ai mult k mi-ar placea sa colaboram pe acel site big grin sincer

| Mimzy explică (pentru 1234dany5):

Bine ^^ Te-am adaugat si ti-am trimis si mesaj happy

| 1234dany5 a răspuns:

Imi mai scrii te rog un mesaj pentru ca te-am pierdut laughing) si nu stiu cum sa te gasesc zi-mi mai bine id-ul tau big grin

| Mimzy explică (pentru 1234dany5):

Hehe CrazyMimmzy@yahoo.com ^_^

| 1234dany5 a răspuns (pentru Mimzy):

Nu pot sa te bag crying nu stiu dc zi-mi mai bine aici cum pot sa-mi fac cont pe deviantart big grin pls

| Mimzy explică (pentru 1234dany5):

Okay ^^ intra aici, pe pagina oficiala DeviantArt:
https://www.deviantart.com/users/rockedout
si du-te sus, in dreapta unde scrie "Join DeviantArt for free"
apesi si iti creezi contul, foarte simplu ^^

| 1234dany5 a răspuns (pentru Mimzy):

Gataaa ^_^ mi-am facut? iti trimit add si mai vorbim :**

| Mimzy explică (pentru 1234dany5):

Super! ^^ Cum te cheama?

| 1234dany5 a răspuns (pentru Mimzy):

Deidara09xxx

| Mimzy explică (pentru 1234dany5):

Okay,ti-am trimis mesaj acolo si te-am pus la prieteni ^_^

| relax3 a răspuns:

Hey..Eu sint fana Naruto.Dar cont pe deviantart nu amhappydaca doresti te ajut

| Mimzy explică (pentru relax3):

Okay ^^ Multumesc!
Planuiesc sa fac un ask pentru un personaj din Naruto, insa nu stiu care...Nu neaparat unul, ma gandeam la Akatsuki. Ceva idei?