| Mihai_Anghel_1997 a întrebat:

Hey, TPU!
Ce filme BUNE de comedie sau SF știți?

P.S. Vreau sa fie VAZUTE DE VOI, nu sa luați o lista de pe net, asta pot si eu sa fac!

Multumesc!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MarioTm a răspuns:

Edge of Tomorrow, un film sf cu Tom Cruise, ti-l recomand, l-am vazut acum ceva timp si ii magnific.
Battleship, este un film SF de acțiune de război bazat pe jocul de tablă Bătălie navală in care apar extraterestrii.Filme vizionate personal de mine si sunt grozave.Bafta! si vizionare placuta!

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Sf :
Halo : Nightfall
Si cam atat laughing ( nu prea ma uit la Sf-uri)
Si comedie :
American Pie (seria)
21 and over
21 si 22 jump street
Van Wilder : Freshman Year
Accepted
Expelled
A haunted house 1, 2
Marea Mahmureala 3
Two guns. Vizionare placuta!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Daca nu te uiti la Interstellar, degeabasurprise

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ace Ventura -Un nebun în Africa mi-a plăcut foarte mult (comedie)

| Dilemaa a răspuns:

Am văzut atâtea filme SF, încât dacă m-aș apuca să ți le enumăr probabil aș sta până dimineață.
Totuși dacă încă nu l-ai văzut „the fifth element" e întotdeauna o super alegere!

| SmileyAwesome a răspuns:

Fast and Fourios 7

| Danutz_Dani_1994 a răspuns:

Daca vrei gen, unul de apocalipsa iti recomand cu tarie urmatoarele : 'The Day After Tomorrow' si '2012'... In schimb la SF iti recomand : 'Mama'