| anonim_4396 a întrebat:

Cei din clasa mea tot imi spun ca un baiat tot din clasă ma place iar unii baieti ma tot intreaba in mod ironic daca imi place de el si ma sicaneaza tot ironic laughing
De ce fac asta? laughing
Mersiwinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce om nu a fost ironic măcar o data pe tema asta happy doar glumesc. Sunt chestii normale. Enervante uneori.

| Crisk a răspuns:

Pai spune-le ca dac cineva te place asta nu-i neaparat sa placi si tu, mai ales daca ii vb de asta, poate de iau la misto, raspundele cu aceeasi moneda, nu te lasa mai prejos de cineva!