| anonim_4396 a întrebat:

Cer ajutorul si eu cu un sfat! big grin Este un baiat gen printul din poveste de care normal ca mi-a placut foarte mult si normal ca el nu m-a placut inapoi laughing Ma rog... Problema e ca incerc cumva sa uit de el. Dar nu stiu cum sa o fac. Cand ma gandesc la 'Oare de cine sa imi placa si mie?' tot el imi vine in minte chiar daca incerc sa scap de el. Am nevoie de ajutor laughing Dau funda!

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Printul din poveste cauta si el pe Ileana Cosanzeana, asa ca reorienteaza-te.

| gabriel87000 a răspuns:

Pai normal ca ai facut o obsesie din asta stai si te gandesti la el permanent si la urma te trezesti cu buza umflata. pana la urma esti fata si poti usor sa-ti gasesti un baiat.e mai greu la baiaeti sasi gaseasca o fata dar la fete e mia usor sasi gaseasca un baiat.asa ca reorienteaza-te spre altceva daca el nu te place poate altcineva te place.

| Miur a răspuns (pentru gabriel87000):

De fapt baietii nu sufera la fel de mult ca si fetele deoarece ei nu sunt chiar asa de sensibili asa ca... Si nu ma gandesc la el permanent dar cand ma gandesc pur si simplu ma reindragostesc si vreau sa scap de asta straight face

| T0T a răspuns (pentru Miur):

Habar nu ai laughing

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Miur):

Sunt fata, nu sunt baiat sa stiu din proprie experienta, dar crede-ma ca sufera. Depinde si de baiat, asta e adevarat. Eu am cunoscut unul asa

| gabriel87000 a răspuns (pentru Miur):

Ce nai vazut baieti care plang din dragoste iaca auzi acum ca sunt si din astia poate vrei sa spui invers ca si la fete nu le pasa de multe ori ca pe uni ii tine pe roata de rezerva. scapi de unu te duci la celalat.

| Thisisnotme a răspuns:

Apropiete de alti baieti si incearca sa ii cunosti mai bine!

| Miur a răspuns (pentru Thisisnotme):

Am incercat sad Dar am zis si mai sus tot la el revin crying

| Nobodyimportant a răspuns:

Daca el nu te place crezi ca merita atentia ta? Poti gasi pe cineva mai bun. Cauta! Vei gasi! Si daca nu cauti, tot apare cineva. laughing

| Miur a răspuns (pentru Nobodyimportant):

Am cautat si parca nici unul nu era ca el laughing