| Narcys21 a întrebat:

HEY TPU!
Cine imi da un server de Minecraft sau Tekkit Classic romanesc, de preferat sa fie al vostru si ID de skype sa pot vorbi cu voi!
Ms mult!
Nu uitati ca dau funda!
Scuze pentru categorie

2 răspunsuri:
| bogdan555 a răspuns:

Eu vreau sa joc cu tine am 12 ani am tekkit classic si id skype:expert_minecraft baga-ma repede! si spune-mi cati ani ai

| Necunoscut23 a răspuns:

Asta e singuru romanes clasic cracked si sunt admin pe el are 150 soturi si sunt maxim 50 de pleyer logati pe la 4-5 restul cam 20. Ma cheama Zomoking pe servar 77.111.238.109