| DoxiiXD a întrebat:

happy cu o luna in urma am avut probleme cu somnul. Muream de somn, dar nu puteam sa adorm, si asa am ajuns sa dor doar trei ore pe noapte. Dupa nu am mai avut, dar acum am din nou. Sunt moarta de somn, stau 10-20 min cu ochii inchisi, si dupa nu imi mai e asa somn, chiar daca nu dorm. Ce as putea face? Si nu, nu functioneaza laptele cald, ma face decat sa ma doare burta happy helpp.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Si eu am probleme cu somnul, dar cel putin la mine stiu ca e din cauza pastilelor.
Beau dimineata ceai de tei pentru a putea dormi noaptea.
Incearca si tu.
Consumi coca cola? cafea? daca da, elimina aceste tabieturi.
O zi bunahappy

| zurick a răspuns:

Mergi cu cortul vreo săptămână și-ți recomand că n-o să mai ai problema asta.
De asemenea renunță la coca-cola, cafea, energizante.

| DoxiiXD explică (pentru zurick):

Nu beau cafea, energizante si mai ales coca cola. Am fost cu cortul saptamana trecuta cu prieteni si am stat vreo 5 zile. Nu merge sad