| Mirunaaaa a întrebat:

big hug Am o intrebere, de fapt mai multe intrebari legate de o pagina de facebook.

1.Cum fac admini mai multe persoane.
2.Cum editez un cover sa arate mai special cu diferite fete ( adica muchii )
3.Cum pot sa editez poza de profil pentru a avea o bara jos cu semnul facebook si in bara sa scrie numele paginii? As putea da un exemplu, dar nu vreau sa se ia drept reclama.

1 răspuns:
| BenyiBoY a răspuns:

Salut, eu pot sa iti rsapund decat la intrebarea 3.
Poti sa iti editezi fotografia cu photoshop sau alte programe de editat poze.