| Ganduri123 a întrebat:

De cand sunt mica am probleme cu parul(se ingrasa repede si firul de par este foarte subtire)problema cu firul de par am rezolvat-o da pe cea cu ingraseara parului n-am rezolvato inca... Ce tratamente/solutii imi recomandati? As vrea sa se repare pana in iunie! FUNDA!
P.s: am incercat cu bicarbonat de sodiu dar n-a avut nici un efec!

Răspuns Câştigător
| DaianaDC a răspuns:

Spala-te cu un sampon de la plafar, cu mesteacan. Mi l-a recomandat si mie un doctor dermatolog, dar nu am incercat, spre rusinea mea. happy